Kokybė ir efektyvumas

Talentingi darbuotojai ir puiki verslo infrastruktūra už konkurencingą kainą

Talentingi darbuotojai, užtikrinantys verslo pažangą, ir modernizuota verslo ekosistema, kuri yra sparti ir lanksti, – visa tai už didžiausią investicijų grąžą teikiančią kainą. Konkurencingos išlaidos personalui, mažesnės nuomos ir pridėtinės išlaidos – Lietuvoje rasite reikiamą kokybę už jus tenkinančią kainą.

Aukščiausia kokybė už norimą kainą

Kas gali būti geriau nei aukštos kvalifikacijos ir atsidavęs darbui specialistas? Penki aukštos kvalifikacijos ir atsidavę darbui specialistai! Lietuvos specialistai vertinami taip pat gerai kaip Vokietijos ir Airijos ir geriau nei Nyderlandų, Prancūzijos ir Čekijos. Išlaidų darbuotojams dydis tesiekia apie 20 % Vokietijos įmonių patiriamų išlaidų, be to, labai konkurencingas regione. Taip pat galime pasidžiaugti geriausiu kainos ir našumo santykiu. Investuotojams teikiama dosni mokymų parama – galite sukurti ir išugdyti tokią komandą, kokios jums reikia.

Augti padedanti mokestinė aplinka

Užsienio investuotojams Lietuva siūlo mažą pelno mokesčio tarifą. Šešios laisvosios ekonominės zonos (LEZ) ir platus spektras skirtingų sektorių įmonėms taikomų lengvatų padės didinti bendrovės pelningumą.

3-oje vietoje VRE regione

pagal mažiausią pelno mokestį

0 % pelno mokestis

laisvosiose ekonomikos zonose

Aukščiausios klasės biurų erdvė už mažesnę kainą

Verslo aplinka Lietuvoje leidžia gauti didžiausią pelną nesirūpinant verslui svarbiomis smulkmenomis. Pagal investicinės aplinkos palankumą Lietuva prilygsta Vokietijai ir Airijai, o e-valdžios administraciniai sprendimai užtikrina sparčias įmonės steigimo procedūras. Lietuvoje veikiančios įmonės moka mažiausią biurų nuomos kainą regione ir gauna mokestines lengvatas, todėl gali dirbti pelningiau.

Šaltinis: European Office Market 2019 Edition, BNP Paribas Real Estate

Daugiau Lietuvos privalumų

Talentai ir kompetencijos

Lietuvos didžiausias turtas yra jos talentingi žmonės. Norite pranokti savo užsibrėžtus tikslus? Pasikliaukite šalies darbuotojais.

Verslo sąlygos

Lietuvoje jums bus sudarytos palankios sąlygos plėtoti verslą.

Infrastruktūra

Patogi geografinė padėtis, gerai organizuota logistika ir geriausia pasaulyje IRT infrastruktūra – Lietuvoje rasite visko, ko reikia verslui plėtoti.

Inovacijos

Pirmaujanti inovacijų srityje CRE regione, didelį dėmesį ir paramą skirianti talentams skatinti ir ugdyti.

Gyvenimo kokybė

Nesvarbu, kas jums labiau prie širdies, – šurmuliuojantis miestas ar rami ir atoki kaimo vietovė, – Lietuvoje rasite jūsų gyvenimo būdui tinkamą vietą.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

Nepraleiskite naujausių investicinių projektų, investicinės aplinkos pokyčių ir kitų įdomių naujienų.
Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą
Dėkojame, kad prenumeruojate mūsų naujienas
Arba sekite mūsų naujienas:
Vertiname jūsų privatumą. Jūsų kontaktine informacija nebus dalinamasi.