Infrastruktūra

Visos sąlygos sėkmei

Patogi Lietuvos geografinė padėtis ir tarptautinėms gamybos bei logistikos įmonėms, ir paslaugų centrams. Vakarų Europos, Skandinavijos ir NVS šalių sankirtoje esanti Lietuva yra ne tik logistiškai patogioje geografinėje aplinkoje Europos Sąjungos rinkas norinčioms pasiekti bendrovėms, bet ir pulsuoja daugiakultūriškumu itin svarbiu tarptautiniam verslui. Šie faktoriai ir puiki šalies transporto bei komunikacijų infrastruktūra yra vietos ir užsienio verslo sėkmės pagrindas.

Pirmauja ryšio technologijų srityje

Lietuvos e. infrastruktūra viena geriausių Europos Sąjungoje. Iš esmės ji viena geriausių pasaulyje. Lietuva pirmauja pasaulyje pagal verslo poreikių tenkinimą IRT srityje ir yra regiono lyderė pagal plačiajuosčio ryšio bei optinio pluošto kabelių infrastruktūrą. Patogi laiko zona užtikrina plačią tarptautinių ryšio paslaugų aprėptį, taigi Lietuva yra puiki vieta tarptautinėms IT ir ryšio paslaugų operacijoms.

9th Globally For 4G Availability

9-oje vietoje pasaulyje

pagal 4G ryšio preinamumą

1-oje vietoje pasaulyje

pagal viešojo belaidžio ryšio spartą

National cybersecurity index

4-oje vietoje pasaulyje

Nacionaliniame kibernetinio saugumo indekse

Puikus susisiekimas

Lietuvos fizinė infrastruktūra suteikia investuotojams plačias galimybes naudotis patikimais, greitais ir aukštos kokybės logistikos pasirinkimais ir optimizuoti vykdomas operacijas. Visos svarbiausios Šiaurės Europos, Vakarų Europos ir Azijos rinkos yra lengvai ir patogiai pasiekiamos jūrų, oro, kelių ir geležinkelių transportu.

  • Neužšąlantis Klaipėdos uostas yra didžiausias Baltijos šalyse, jame per metus perkraunama iki 46 mln. tonų krovinių. (Šaltinis: Klaipėdos uostas, 2019 m.)
  • Lietuva turi tiesioginį susisiekimą geležinkeliais su Rusija, Baltarusija, Latvija, Lenkija, Vokietija, Ukraina, Italija, Skandinavijos šalimis, Turkija, Kazachstanu ir Kinija krovinių gabenimo paslaugoms teikti. (Šaltinis: „Lietuvos geležinkeliai“, 2020 m.)
  • Trys tarptautiniai oro uostai, iš kurių pagrindinius Europos miestus galima pasiekti per 2–3 valandas
Kroviniu pristatymo trukmė

Daugiau Lietuvos privalumų

Talentai ir kompetencijos

Lietuvos didžiausias turtas yra jos talentingi žmonės. Norite pranokti savo užsibrėžtus tikslus? Pasikliaukite šalies darbuotojais.

Verslo sąlygos

Lietuvoje jums bus sudarytos palankios sąlygos plėtoti verslą.

Kokybė ir efektyvumas

Siekdami dinamiškos verslo plėtros, Lietuvoje atrasite puikių, talentingų darbuotojų ir verslo infrastruktūrą už konkurencingą kainą.

Inovacijos

Pirmaujanti inovacijų srityje CRE regione, didelį dėmesį ir paramą skirianti talentams skatinti ir ugdyti.

Gyvenimo kokybė

Nesvarbu, kas jums labiau prie širdies, – šurmuliuojantis miestas ar rami ir atoki kaimo vietovė, – Lietuvoje rasite jūsų gyvenimo būdui tinkamą vietą.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

Nepraleiskite naujausių investicinių projektų, investicinės aplinkos pokyčių ir kitų įdomių naujienų.
Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą
Dėkojame, kad prenumeruojate mūsų naujienas
Arba sekite mūsų naujienas:
Vertiname jūsų privatumą. Jūsų kontaktine informacija nebus dalinamasi.